خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

اقدام وقیحانه نشریه فرانسوی قابل گذشت نیست

   
  سیاسی / دوشنبه 29 دي 1393
  معاون حوزه علمیه امام صادق(ع) سمیرم با تاکید بر غیر قابل گذشت بودن این اقدام وقیحانه تصریح کرد: این نهایت خط قرمزماست و ما تا پای جان در برای حفظ ارزش ها و خطوط قرمز می ایستیم.
  15:00

  حجت الاسلام سجاد زینعلی در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران، با اعلام محکومیت اهانت نشریه فرانسوی درانتشار کاریکاتور موهن علیه پیامبر اکرم(ص) اظهار کرد: اقدام توهین آمیز نشریه شارلی ابدو یک روی دیگر سکه افراطی گری است.
  وی این اقدام را در راستای اسلام هراسی دانست و افزود: دشمنان با این طرح ضدانسانی در تلاش برای ایجاد اسلام هراسی و خدشه دار کردن چهره اسلام ومسلمین در جهان هستند و این اقدام موهن نشریه فرانسوی نشان از بی عقلی و ناتوانی آنان در مقابل عظمت اسلام است.
  معاون حوزه علمیه امام صادق(ع) با تاکید بر غیر قابل گذشت بودن این اقدام وقیحانه تصریح کرد: این نهایت خط قرمزماست و ما تا پای جان در برای حفظ ارزش ها و خطوط قرمز می ایستیم.
  وی وظیفه دستگاه های فرهنگی بویژه ارشاد را استفاده از تمام ظرفیت ها ترویج وحدت و سنت پیامبر(ص) و مقابله با اینگونه توطئه ها دانست و گفت: ملت های مسلمان اجازه نمی دهند که عده ای تندرو و افراطی به مبانی و ارزشهای مقدس اسلامی توهین کنند و بدانند که وحدت جهان اسلام به پیروزی نهایی دین اسلام در جهان منجر می شود.
  حجت الاسلام زینعلی همچنین به نقش رسانه ها بر روشنگری افکار در مقابل این توطئه ها در جامعه تاکید کرد و گفت: با توجه به تلاش دشمنان برای نابود اسلامی با ایجاد موج اسلام هراسی در رسانه های گسترده غربی، لازم است رسانه های داخلی از تمام ظرفیت های خود برای مقابله با اینگونه توطئه های شوم استکبار جهانی و دفاع از مبانی و ارزش های ناب اسلامی فعالیت های گسترده تری داشته باشند.

  انتهای پیام/


  این مطلب تا کنون 7 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : اسلام ,اقدام ,توطئه ,اسلامی ,رسانه ,جهان ,اسلام هراسی ,نشریه فرانسوی ,خطوط قرمز ,تمام ظرفیت ,اینگونه توطئه ,اقدام وقیحانه تصریح ,
  اقدام وقیحانه نشریه فرانسوی قابل گذشت نیست

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر