خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

دهمین برنامه کوهگشت فرهنگیان سمیرم به مقصد چشمه ناز ونک برگزار شد

  اجتماعی / پنجشنبه 25 تير 1394
  کارشناس تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش سمیرم گفت: دهمین برنامه کوهگشت فرهنگیان سمیرم به مقصد چشمه ناز ونک برگزار شد.
  12:12
   

  به گزارش باشگاه خبرنگاران ، کارشناس تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش سمیرم در گفت‌وگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران اظهار کرد: دهمین برنامه کوهگشت فرهنگیان سمیرم به مقصد چشمه‌ناز ونک به همراه صرف افطار برگزار شد.
  وی از حضور 40 فرهنگی در برنامه چشمه ناز ونک سمیرم خبر داد و افزود: گروه کوه‌گشت سفیر سلامت سمیرم با عضویت فرهنگیان شهرستان در راستای ایجاد و تقویت روحیه نشاط و سلامت بین فرهنگیان، معرفی و استفاده از ظرفیت جاذبه‌های گردشگری و تفریحی شهرستان فعالیت می‌کند.
  مصطفی پیرمرادیان اذعان کرد: شهرستان سمیرم با داشتن طبیعت بکر و کوه‌های سر به فلک کشیده دارای ظرفیت بالای گردشگری به ویژه برای ورزش کوهنوردی است که باید از این ظرفیت استفاده شود.
  وی حضور در طبیعت موجب افزایش انرژی، تقویت روحیه نشاط و شادمانی افراد دانست و تصریح کرد: برگزاری برنامه‌های کوهگشت در مناطق گردشگری و تفریحی شهرستان موجب معرفی بیشتر جاذبه‌های طبیعی این مناطق، ترویج فرهنگ سلامت و توسعه ورزش همگانی می‌شود.
  چشمه ناز ونک یکی از پر بازدیدترین جاذبه‌های گردشگری شهرستان است که در فاصله 175 کیلومتری جنوب استان اصهان و 33 کیلومتری جنوب غربی شهرستان سمیرم قرار دارد.
  چشمه ناز سمیرم، با جلوه ای خاص کمر کوه را به دو نیمه مساوی تقسیم می‌کند و از جمله زیست گاههای حیات وحش از جمله خرس، سنجاب، گرگ و گراز بشمار می‌آید.


  انتهای پیام/


  این مطلب تا کنون 17 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : سمیرم ,شهرستان ,سلامت ,گردشگری ,چشمه ,جاذبه‌های ,روحیه نشاط ,تقویت روحیه ,جاذبه‌های گردشگری ,تفریحی شهرستان ,کیلومتری جنوب ,کوهگشت فرهنگیان سمیرم ,برنامه کوهگشت فرهنگیان ,دهمین برنامه کوهگشت ,
  دهمین برنامه کوهگشت فرهنگیان سمیرم به مقصد چشمه ناز ونک برگزار شد

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر